Zagroń- miejsce gdzie cisza raduje…


Szkolenie BHP to bardzo ważny element bezpieczeństwa w Twojej Firmie. Od jego poziomu oraz tego na ile podniesie ono świadomość Twoich pracowników zależy często ich zdrowie a nawet Życie. Ma to również ogromny wpływ na Twoje bezpieczeństwo formalno-prawne jako przełożonego lub właściciela firmy. Niestety często szkolenia te traktowane są jako obowiązek a tym samym uczestnikom brakuje zaangażowania.


W celu zmobilizowania Twoich pracowników i zachęcenia do czynnego udziału w nich a tym samym do zwiększenia Twojego komfortu i bezpieczeństwa zapraszamy do organizacji szkoleń w kompleksie położonym w niepowtarzalnym i malowniczym miejscu, w przepięknej miejscowości Beskidu Śląskiego –Istebna. Zaciszna lokalizacja z dala od wielkomiejskiego zgiełku i pośpiechu, bliskość natury, a także szeroki wachlarz oferowanych usług stwarzają idealne warunki do wypoczynku oraz zdecydowanie sprzyja skuteczności szkoleń.

 


Kompleks Zagroń Istebna wyposażony jest w komfortowe pokoje 2,3 i 4 osobowe z telefonem, telewizorem, lodówką oraz dostępem do internetu . Nasz obiekt posiada także 2 apartamenty z luksusową łazienką z jacuzzi. Naszą specjalnością jest organizacja konferencji, szkoleń, pobytów integracyjnych dla grup zorganizowanych. Dla grup korzystających z usługi noclegowej oraz gastronomicznej przygotowaliśmy specjalną promocję, w której wynajęcie sali wynosi 1 zł/dzień.

Sala konferencyjna wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt multimedialny: • projektor multimedialny, • odtwarzacz CD, DVD, • ekran, • mikrofon, • flipchart, • łącze internetoweZachęcamy także do skorzystania z dodatkowych atrakcji podczas pobytu: Gabinety masażu i kosmetyki; Park Wodny Olza; Narciarstwo zjazdowe z wypożyczalnią sprzętu: Bilard; Aqua Aerobic; Sauny; Strefa chińska; Nauka Tai Chi Zielony kulig; Aqua Bar; Chata góralska; Biesiady w akcencie góralskim; Seanse muzykoterapii Music Club


 Łączymy młodość z doświadczeniem, innowacyjność z pomysłowością, a nasza determinacja pozwala na realizację najważniejszego celu, jakim jest satysfakcja Naszych klientów.

Energia płynie z Zagronia!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!